Ethernet ( TX ) in normal sınırlarından ( mesafesinden ) daha uzağa Ethernet Nework ünüzü Uzatma : Normalde iletken bakır kablo  ( Cat, telefon kablosu veya özel çapı yüksek özel kabllar vb… ) ile TX Ethernet networkler için 100 Mt sınırdır. Westermo’nun Wolverine serisi SHDSL Modem – Ethernet Uzatıcıları; bu çalışma – data haberleşme mesafesini 15 Km ye kadar her türden iletken kablo üzerinden uzatmaktadırlar.

Westermo’nun Wolverine serisi Ethernet Uzatıcıları; SHDSL teknolojisini kullanarak twisted pair kablolar ile Ethernet Network leri arasında yüksek hızda data haberleşmesi sağlarlar. Bu sayede, ilk yatırım maliyeti yüksek ve zahmetli ( devreye alma süreci uzun ) fiber opik kablo ve radyo kablosuz haberleşme çözümlerine gerek kapmadan, var olan ( mevcuttaki ) ( veya az maliyet ve zahmetsiz bir şekilde çekilecek ) kablo üzerinden çözüm sağlanmaktadır.

Bu ürün grubu için WeOS ( Westermo İşletim Sistemi ); IP Security, multiport DMZ, internal port based firewall vb özellikler sunmaktadır.

Diğer Westermo network yönetim – yazılım tool ları ( WeConfig, WeConnect ) ile; Uzak Güvenli Erişim için Encrypted VPN – WAN network, FRNT / STP / RSTP – OSPF gibi prokoller kullanılarak yedekli networkler kurulabilir.

 

 

Electricity North West

Cost saving network technology helps improve quality of supply.

(  Westermo’nun ilgili sayfasına bakınız )

 

 

 

 

Etherneti Uzatmak İçin Çözümler;

Mevcutta kullanılan kablo üzerinden Basit ve Maliyet – Efektif Bantgenişliği ( Hız – 15 / 30 Mbit e kadar ) ve Mesafe Uzatma ( 15 Km ye kadar )

Not : Kablo tipine ve kalitesine bağlı olarak Bantgenişliği ( Hız – 15 / 30 Mbit e kadar ) ve Mesafe ( 15 Km ye kadar ) değişkenlik göstermektedir.

Ayrıca aynı kablo hattı  boyunca Atlamalı uygulamalar için ByPass özellikli Ethernet Uzatıcılar da bulunmaktadır.

 

Basit Noktadan Noktaya ( P2P ) Uygulamalar;

 

 

Atlamalı ( Multidrop / Daisy Chain ) Uygulamalar ;

 

 

Halka ( Ring ) Uygulamalar;

 

Legacy Seri ( RS-232 / RS-485 ) – IP Ethernet Entegrasyon Uygulamalar;

 

EN