Endustriyel Fiber Ethernet Medya Çeviriciler

Atop Endüstriyel Fiber Ethernet Medya Çeviriciler / Dönüştürücüler

Ethernet – Fiber Medya Çevirici / Dönüştürücü 

  • EF24: Endüstriyel 1 Port veya 2 Port Gigabit Ethernet / Fiber Smart Media Çevirici ( 1×10/100-TX + 2×100-FX ( SC veya SFP) )
  • EF23: Endüstriyel 1 Port Ethernet / Fiber Smart Media Çevirici ( 1×10/100-TX + 1×100-FX ( SC ) )

Seri – Fiber

  • SF63: Endüstriyel 1 Port Seri / Fiber Smart Media Çevirici ( 1xRS-485 ( 120 Ohm ) + SC/ST ( Multi-Mode / Single-Mode ) )