TEKTELIC LoRaWAN IoT Ağ Geçitleri, Uçtan Uca Çözümler, Sensörler ve Uygulamaların lider tedarikçisidir. TEKTELIC 2009 yılından beri piyasada bulunmaktadır ve bu yıllar boyunca kalite, mühendislik ve hizmette mükemmelliğe ulaşmayı başarmıştır. TEKTELIC eksiksiz bir özelleştirilmiş ürün tasarımı hizmetleri yelpazesi sunar ve büyüyen bir Cihazlar, Uygulamalar ve Ağ Geçitleri portföyü ile desteklenir.

TEKTELIC, LoRaWAN cihaz yeterlilik programı için AWS IoT Core kapsamında donanımı nitelendiren ilk ağ geçidi çözümü sağlayıcılarından biridir. Bu tamamen yönetilen özellik kurumsal müşterilerin LoRaWAN Ağ Sunucusu geliştirmeden ve bakımını yapmadan cihazları bağlamasına yardımcı olur.

TEKTELIC, Tarım, Akıllı Şehirler, Akıllı Binalar, Endüstri, Sağlık Hizmetleri, Envanter Takibi, Konaklama, Akıllı Ölçüm, vb. alanlarda yüksek performanslı, düşük maliyetli ve kolay işletilebilir çözümler sunmakta ve sürekli geliştirmektedir.

TEKTELIC, LoRaWAN teknolojisi tarafından etkinleştirilen kapsamlı bir IoT ürünleri ve hizmetleri portföyü sunar. Çözümlerimiz küçükten büyüğe her boyuttaki işletmelerin ve organizasyonların ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmıştır. TEKTELIC, güvenilir ve güvenli IoT dağıtımları için güvenilir iş ortağınızdır. TEKTELIC ağ geçitleri, sensörler ve çözümler dahil olmak üzere bir dizi donanım ürünü sunar, bu nedenle işletmenizin veya organizasyonunuzun özel ihtiyaçlarını karşılayacak bir cihazı kesinlikle bulacaksınız.

 

EN