Güvenilir ve Güvenli Endüstriyel Networkler İçin Endüstriyel Siber Güvenlik

Kritik uygulama içeren altyapı networklerinde Siber saldırılar her geçen gün git gide artmaktadır. Başarılı olan bir siber atak her yönden ( ekonomik ve diğer yönlerden ) yaşama zarar vermektedir. Westermo; potansiyel siber ataklara karşı etkili bir şekilde savunmak için bir üründen daha fazlasını sunmanın gerekli olduğunun farkında bir üreticidir. Bu nedenle Westermo; Endüstriyel Siber Güvenlik konusunda sahip olduğu bilgi birikimi ile Teknik uzmanlık, güvenli bir tedarik zinciri, güvenlik olaylarına hızlı tepki ve ağınızı güvenli bir şekilde yapılandırmanın basit yollarını sunmaktadır.

Westermo’nun artıları ;

Siber Güvenlik konusunda teknik yererlilik : Westermo 40 yılı aşkın süredir endüsriyel sektörde olduğundan, OT (Operational Technology) network lerin güvenlik ihtiyaçlarını iyi bilmektedir. Daha fazla bilgi için Westermo’nun orijinal sayfasına gidiniz.

Güçlü tedarik zinciri güvenliği : Westermo ürünleri ve yazılım çözümleri güvenli bir geliştirme sürecinde İsveç’de yapılmaktadır ( Westermo’nun İsveç’de kendi fabrikası ve AR&GE tesisi bulunmaktadır ) Daha fazla bilgi için Westermo’nun orijinal sayfasına gidiniz.

Oluşabilecek güvenlik açığına-olayına hızlı bir şekilde cevap verme : Westermo’nun Siber Güvenlik – AR&GE ekibindeki bir takım ( Product Security Incident Response Team (PSIRT) ), Westermo ürünlerini etkileyebilecek her hangi bir vulnerability i sürekli izler, gözlemler ve oluşması halinde acil bir şekilde çözüm bulurlar. Daha fazla bilgi için Westermo’nun orijinal sayfasına gidiniz.

Network Siber Güvenlik yönetimini basitleştirme : Siber güvenlik konfigürasyonları ve ayarları, WeOS ve Westermo network yönetim – yazılım tool ları ile ( WeConfig, WeConnect ),  basit ve güvenilir yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için Westermo’nun orijinal sayfasına gidiniz.

Güvenlik tavsiyelerini yayınlama : Westermo’nun Siber Güvenlik ekibi, Westermo ürünleri ile ilgili orta ve yüksek riskli güvenlik konularını yayınlamaktadır. Daha fazla bilgi için Westermo’nun orijinal sayfasına gidiniz.

 

Uzmanlarından Siber Güvenliği Dinleyin

 

Westermo nun Siber Güvenlik Takımının ” Webinar  – Cybersecurity Fundamentals ” Serisi için: Westermo’nun ilgili sayfasına bakınız

 

 

Ayrıca ” Siber Güvenliği güçlendirmek için 5 temel – basit adım ” için ( Westermo’nun ilgili sayfasına bakınız)

EN