IoT GATEWAY, SENSÖR ve ÇÖZÜMLERİNİZİ TEK BİR YERDEN ORGANİZE EDİN

Şirketler IoT uçtan uca çözümlerini uygulayarak hizmetlerini ve ürünlerini geliştirebilir ve karmaşık iş sorunlarını çözebilir. IoT ile daha iyi ürün ve hizmetler sunarak, müşterilerin tercihlerini analiz ederek ve fiyatlandırma politikalarınıza ince ayar yaparak rekabet avantajı elde edebilirsiniz. IoT çözümleri ayrıca satış sonrası takibi otomatikleştirerek, envanteri ve çevre göstergelerini izleyerek müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur.

Tüm Cihazlar Birarada: TEKTELIC özel uygulamaları kullanıcının sahip olduğu tüm IoT cihazlarını tek bir yerde düzenli bir şekilde organize etmek için oluşturulmuştur. Özel uygulamalarımızın çoğu farklı türde IoT teknolojileri ekleme ve sadece uygulamayı kullanarak bunları amaçlarına, kategorilerine veya kullanım durumlarına göre filtreleme seçeneği sunar.

Kolay Kurulum: Piyasaya sunduğumuz tüm uygulamalar bilgisayarınıza veya cep telefonunuza indirilebilir. Çoğunu hala bağlantı veya QR kodu aracılığıyla indirmeniz gerekiyor, ancak daha iyi konforunuz için hepsini Google Play ve App Store’a yerleştirmeye doğru ilerliyoruz.

Geniş Uyumluluk: TEKTELIC’in sahip olduğu uygulamalar Nesnelerin İnterneti pazarındaki her alan için iyi bir uyum sağlar. Uygulamalarımız farklı alanlar için faydalı olabilir ve farklı yazılımlarla tamamen uyumludur, bu nedenle özel uygulamalarımızla çalışmak için belirli bir yazılım yükleme konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Basit Entegrasyon: TEKTELIC özel uygulamaları ile bunların mevcut arka ucunuza veya uygulamalarınıza sorunsuz entegrasyonunda herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Bu, halihazırda belirli bir yazılım ve ekosistemin kurulu olduğu büyük işletmeler için çok önemlidir.

 

MODELLER

ATLAS :  Gerçek zamanlı cihaz yönetimi ve yapılandırma web uygulaması

KONA LINK : Gateway yönetimi için web arayüzü uygulaması

BREEZE Mobil : CO2 ( karbondioksit ) izleme uygulaması

LEAPX Mobil : IoT Gateway ve cihaz etkinleştirme ve izleme uygulaması

TEMPO : Gerçek zamanlı oda rezervasyon izleme uygulaması

LOCUS : Varlık bulma ve izleme uygulaması

 

LoRaWAN Ağında Uygulamanın Rolü Nedir ?

LoRaWAN ağında uygulama, ağ tarafından toplanan verilerin yönetilmesinde ve kullanılmasında önemli bir rol oynar. Bir LoRaWAN ağında verilerin eyleme dönüştürülebilir ve değerli hale geldiği son noktadır ve teknik altyapı ile IoT ağının pratik uygulamaları arasında bir arayüz görevi görür.

Uygulamalar Nasıl Çalışır?

IoT ağlarındaki uygulamalar öncelikle sensörler veya cihaz sağlık bilgileri dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan veri toplamaya odaklanır. Bu veriler farklı formatlarda geldiğinden daha kolay analiz ve okunabilirlik için standartlaştırılması önemlidir.

TEKTELIC LOCUS veya LeapX gibi uygulamalar kullanıcıların aynı anda birden fazla cihazdan farklı veri türlerini görüntülemesine ve analiz etmesine olanak tanıyarak bilgilerin anlaşılması ve ilişkilendirilmesi sürecini basitleştirir. Örneğin konum verileri akıllı tarım, akıllı şehirler ve lojistik gibi sektörlerde hayati önem taşırken üretim ve depolama daha çok belirli cihaz ölçümlerine dayanır. Ayrıca, bu uygulamaların temel bir yönü de IoT cihazlarının uzaktan yönetimini kolaylaştıran bildirim sürecidir. Kullanıcılar uyarılar alabilir ve bunlara yanıt vererek sorunları ele almalarını veya cihaz işlemlerini gerektiği gibi ayarlamalarını sağlayabilir.

Özel Uygulamaları TEKTELIC’in Sessörleri ve Gateway ler ile Entegre Etmek Mümkün müdür?

Evet, özel uygulamaları TEKTELIC sensörleri ve ağ geçitleri ile entegre etmek mümkündür. TEKTELIC cihazları çeşitli üçüncü taraf uygulamalarıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır ve sensörlerinden ve ağ geçitlerinden toplanan verileri nasıl kullanacağınız ve yöneteceğiniz konusunda esneklik sağlar. Bu, özel ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre cihazları analiz etmek, izlemek ve kontrol etmek için kendi yazılım çözümlerinizi kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ancak, sorunsuz entegrasyon ve işletim için uygulamalarınızın TEKTELIC cihazları tarafından kullanılan protokoller ve standartlarla uyumlu olmasını sağlamak önemlidir.

Lütfen Satın Almak İçin Bizimle İletişime Geçin 

EN