GÜVENİLİR UÇTAN UCA ÇÖZÜMLER

Sağlık hizmetleri, çevre kontrolü, lojistik ve endüstriyel uygulamalar için tam entegre çözümler sunuyoruz

Çözümlerimiz, tüm veri trafiğinin güvenilir, emniyetli ve zamanında iletilmesini sağlamak için çalışır.Şirketler IoT uçtan uca çözümlerini uygulayarak hizmetlerini ve ürünlerini geliştirebilir ve karmaşık iş sorunlarını çözebilir. IoT ile daha iyi ürün ve hizmetler sunarak, müşterilerin tercihlerini analiz ederek ve fiyatlandırma politikalarınıza minimize ederek rekabet avantajı elde edebilirsiniz. IoT çözümleri ayrıca satış sonrası takibi otomatikleştirerek, envanteri ve çevre göstergelerini izleyerek müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur.

 

MODELLER

Asset Tracking Solution : İç ve dış mekancihaz konumlandırma ve izleme çözümü

BREEZE-D [CO2 Smart Room Sensor & Display] : LoRaWAN® bağlantılı iç ortam çevre izleme çözümü

Ehealt Solution : Uçtan Uca Sağlık İzleme IoT Çözümleri

Tempo Meeting Room Booking Solution : Toplantı Odaları doluluk durumunu ve rezervasyon takip ve yönetim çözümü

 

ÇÖZÜMLER

Otomosyonun Uygulanması: TEKTELIC uçtan uca çözümleri şirketlerin cihazları otomatikleştirmesine ve çeşitli sistemlere bağlamasına olanak sağlar. Bu, bu cihazlar tarafından üretilen bilgileri kullanarak zaman ve kaynak tasarrufu sağlar. Bu, akıllı cihazlardan endüstriyel makinelere kadar çeşitli uygulamalarla yapılabilir.

Geliştirme İçin Uçtan Uca Çözümler: IoT uçtan uca çözümlerini benimseyen şirketler, daha gelişmiş ürün ve süreç geliştirmeden de faydalanacaktır. IoT otomasyon çözümleri, işletmelerin hizmetlerini ve ürünlerini geliştirmeleri için güçlü bir araçtır.

Maliyetleri Düşürmek İçin Verimliliği Arttırın: IoT iş çözümleri enerji, çalışanlar ve envanter üzerindeki bir dizi maliyeti azaltabilir. Çözümlerimiz, enerji limitlerini karşılamak için sıcaklığı ve aydınlatmayı otomatik olarak ayarlayarak şirketlerin enerji maliyetlerinden tasarruf etmelerine yardımcı olacaktır.

Sürekli İzleme İçin Uçtan Uca Çözümler: IoT aracılığıyla sağlanan gerçek zamanlı veri zekası, şirketlerin endüstriyel varlıklarını sürekli olarak izlemelerini ve sorunları büyük sorunlara dönüşmeden önce tespit etmelerini sağlar. Bu yalnızca güvenliği ve verimliliği artırmakla kalmaz, aynı zamanda planlanmamış arıza sürelerini önleyerek maliyetleri azaltmaya da yardımcı olur.

Lütfen Satın Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

EN