HIZLI ve VERİMLİ UPLINK İŞLEME VE EŞLEŞTİRME

TEKTELIC bulut sunucuları yüksek kapasiteli depolama, dosyalara erişim sağlar ve ağ üzerinde veri kaynaklarının paylaşımını kolaylaştırır. Dosyalar ağ sunucusunda depolanır ve birden fazla bilgisayarın aynı dosyaya aynı anda erişmesini sağlar. Sunucularımız uygulamaları, veritabanlarını, kaynak planlamasını, zamanlama programlarını ve fotoğraf/video depolamayı desteklediğinden bulut sunucularımızın kullanımı işletmeniz için harika bir çözüm haline gelebilir.

Yüksek Güvenlik : Sunucu yazılımının düzenli güncellemeleri, düzenli yedeklemeler ve herhangi bir kazaya otomatik müdahale ile kullanıcılara yüksek düzeyde güvenlik sağlarız. Tüm TEKTELIC bulut sunucuları Kimlik Doğrulama, Yetkilendirme ve verilerin Şifrelenmesini içeren gelişmiş güvenlik protokollerine sahiptir.

Kesintisiz Erişim: Bulut sunucularımız güvenilirlikle eşanlamlı olabilir. Modern sanallaştırılmış sunucularımız çeşitli işlevleri yerine getirmek için geniş bir bellek kapasitesine sahiptir. Bulut sunucularımız “hata yalıtımı çerçevesini” izleyerek çalışır – bir sistemde herhangi bir hata meydana gelirse, diğer süreçleri etkilememesi için izole edilecektir.

Geniş Seçenekler: TEKTELIC’in sunabileceği sunucu ölçeklenebilirliği için birkaç seçenek vardır. İlk seçenek mevcut altyapıya daha fazla sunucu eklenmesi anlamına gelen yatay ölçeklendirme ve eşler arası çoğaltma seçeneğidir.

Basit Entegrasyon: Bulut sunucularımız diğer bağlantıları destekler ve tüm bunlar birkaç dakika içinde yapılabilir. Örneğin, KONA CORE LoRaWAN® Ağ Sunucusu MQTT ve HTTP Entegrasyonlarını destekler ve 3. taraf ağ geçitlerini bulut sunucularımızdan herhangi birine entegre etmekte sorun yoktur.

 

MODELLER

KONA CORE LORAWAN® Network Server : LoRaWAN® izleme, koruma ve yönetim servisi

KONA ELEMENT OA&M Server : LoRaWAN® Gateway yönetim servisi

LORAWAN® GEOLOCATION Server : LoRaWAN® cihaz konumlandırma ve izleme servisi

 

Lütfen Satın Almak İçin Bizimle İletişime Geçin 

EN