Westermo USB-M12 EN50155 Konfigürasyon Yedekleme Cihazı

USB-M12, raylı araç pazarının tüm gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış bir konfigürasyon yedekleme cihazıdır. Bu cihaz Viper-112/212 serileri ve RFR-212-FB ile kullanılabilir ve anahtarın yapılandırmasının kaydedilmesini sağlar.

Cihaz daha sonra ünitelerin kolay bakım değişimi için anahtara takılı bırakılabilir. Ayrıca, cihaz anahtara takılarak ve güç çevrimi yapılarak anahtar yapılandırmasının kolayca güncellenmesini sağlar.

Raylı taşıtlara monte edilecek tüm ekipmanlar için kritik öneme sahip olan bu cihaz, EN 50155’in gerektirdiği standartların tamamında harici olarak test edilmiştir. Westermo, vagonlardaki sistemlerin EN 50155 standardına göre 20 yıllık bir kullanım ömrüne sahip olması gerektiğinin farkındadır, bu nedenle daha uzun MTBF rakamları sunmak için en yüksek kalitede bileşenler kullanıyoruz.

EN 50155 standardı zorunlu performans ve izolasyon testleri gerektirir. Westermo bunları karşılamakla kalmıyor, tren kontrolü için ek üretici gereksinimlerini karşılamak için bunları aşıyoruz. Westermo’nun İsveç’teki fabrikası uzun yıllardır vagon pazarı için Ethernet anahtarları üretmektedir ve en yüksek kalitede üretilmiş çözümleri sağlamak için gereken önlemleri bilmektedir.

 

MODELLER
  • EN 50155 Configuration Backup Device
    USB v1.1 M12 A-coded male
EN