GENİŞ ve KAPSAMLI LoRaWAN GATEWAY SEÇENEKLERİ

LoRaWAN Ağ Geçitlerimiz, IoT sensörleri ve ağ arasında önemli bir köprü sağlar. Çok yönlü bilgi akışını kolaylaştıran donanım merkezleri olarak hizmet verirler. LoRaWAN tabanlı ağ geçidi IoT ekosisteminin merkezi bir parçasıdır, verilerin toplanmasını ve bulut platformuna gönderilmesini sağlar. Sonuç olarak, TEKTELIC ağ geçitleri ağınızın genel güvenliğini geliştirir.

Güvenli Bağlantı: TEKTELIC ağ geçitleri LoRaWAN teknolojisine dayandığından size çok güvenilir ve ölçeklenebilir bir çözüm sunar.Ağ geçidinin güvenlik duvarı yalnızca yetkili kullanıcıların sisteminize erişebilmesini sağlarken şifreleme özelliği verilerinizin ele geçirilmesini önler.

Uygun Maliyet : TEKTELIC ağ geçitleri IoT yaşam döngüsü boyunca uygun maliyetli bir çözüm sağlayarak performans ve uygun fiyatın cazip bir karışımını sunar. Toplam Maliyetin %95’ini oluşturan Dağıtım ve İşletim maliyetinden tasarruf etmek için 10+ Ağ Geçidi Tasarımı.

Operatör Seviyesinde Tasarım : TEKTELIC ağ geçitleri, telekomünikasyon taşıyıcılarının titiz standartlarını karşılayan bir sağlamlık ve güvenilirlik düzeyi sağlayan operatör sınıfı bir tasarımla tasarlanmıştır. Görev açısından kritik IoT uygulamalarının talepleri için hazırlanmış bir tasarımla desteklenen üstün performans ve dayanıklılığı deneyimleyin.

Kolay Kurulum : TEKTELIC ağ geçitleri IoT dağıtımı ve yönetiminde basitliği yeniden tanımlar. Kullanıcı dostu yapılandırmalar, uzaktan yönetim özellikleri ve popüler IoT platformlarıyla sorunsuz entegrasyon ile ağ geçitlerimiz ağınızı zahmetsizce dağıtmanızı ve yönetmenizi sağlayarak zamandan ve kaynaklardan tasarruf etmenizi sağlar.

 

MODELLER

KONA Photon IOT Gateway: Solar 8-Channel LoRaWAN® Gateway for Autonomous Deployments

KONA Micro IOT Gateway: Scalable 8-Channel LoRaWAN® Gateway for Indoor Deployments

KONA Enterprice IOT Gateway: Fully Integrated 8-Channel Outdoor Gateway for Enterprise Deployments

KONA Macro IOT Gateway: Carrier-Grade 16-Channel LoRaWAN® Gateway for Outdoor Deployments

KONA Mega IOT Gateway: Carrier-Grade 64-Channel LoRaWAN® Gateway for Large-Scale Outdoor Deployments

KONA Mega EX Gateway: Carrier-Grade 64-Channel Zone II/ATEX-Rated LoRaWAN® Gateway for Hazardous Outdoor Deployments

KONA Strand Macro Gateway: Custom LoRaWAN® DOCSIS Gateway Designed for the Rapid Deployment of Urban IoT Networks

KONA Mobile Gateway: Custom LoRaWAN® Gateway Designed for Seamless Connectivity in Mobile Applications

KONA Micro Lite Gateway: Plug-and-Play 8-Channel LoRaWAN® Gateway for Indoor Deployments

EN