Teltonika RUT230 3G M2M Modem Router (2*10/100-TX, Wifi AP/Client, Tek SIM)

Tek SIM, 3G HSPA+ ( 14,4 Mbps a kadar ), UMTS, GPRS, EDGE, 2*10/100 Base-T Ethernet ( 1*WAN + 1*LAN veya 2*LAN ), Wireless Access Point ( Hotspot özellikli ), 1*DI + 1*DO, SMS, Reboot, RMS desteği, vb…

 

Teltonika RUT230 3G M2M Modem Router (2*10/100-TX, Wifi AP/Client, Tek SIM)
 • Harici SIM tepsisi (tray) sayesinde direk 1 adet SIM kart takılabilir.
 • 14,4 Mbit/sn indirme (download) ve 5,76 Mbit/sn yükleme (upload) hızını destekler.
 • 3G / EDGE / GPRS dahili modül mevcuttur. 3G bağlantısı için herhangi bir harici modem gerekmez
 • 3G / HSPA şebekesi de yok ise EDGE veya GPRS Mobil teknolojileri üzerinden çalışmaya devam eder.
 • VPN (OpenVPN, IPSec, GRE) ile noktadan noktaya güvenli iletişim sağlar. Ayrıca bir VPN router kullanımına gerek yoktur.
 • VRRP desteği sayesinde mevcut router ile donanım yedekliliği
 • Yüksek hızlı ( 150 Mbps) 802.11 n/b/g wireless LAN .
 • 2 Ethernet Port ( 1*WAN + 1*LAN veya 2*LAN )
 • Sağlam aluminyum kasa, harici anten, DIN ray ( opsiyonel )
 • WAN / İnternetin 3G ile yedekliliği
 • SMS ile, ping ile ve periyodik olarak Reboot özelliği
 • SNMP izleme ile 3G bilgisi de dahil olmak üzere Statü bilgisi
 • İleri seviyede wireless güvenliği (64/128-bit WEP, WPA, WPA2, WPA&WPA2 encryption methods)
 • DHCP sunucu.
 • WEB arayüzünden basitçe ayarları yapılabilir, her hangi bir yazılım yüklenmesine gerek yoktur.
 • Yazılım güncellenmesi WEB arayüzünden yapılabilir.
 • QoS, Web filtter, Event Loglar ve Firewall, VLAN vb.. özellikler

RUT230 3G Router; 2 adet 10/100-TX RJ-45 Ethernet portu ( 1*LAN+1*WAN veya 2*LAN) ve 1 adet SIM kart ( harici – tray – olarak ) yuvasi ile kompakt, wireless özelligi ile internet dagıtabilen bir 3G Router dır.

RUT230 3G M2M Router ; dahili 3G modülü sayesinde 14,4 Mbps a kadar indirim ( download ) ve 5,7 Mbps gönderme-yükleme ( upload ) hızı saglar. Teltonika RUT230 3G M2M Router;  kablosuz ( Wi-Fi ) IEEE 802.11n ve 80211b/g wireless standartlarını destekler. Harici 3G/GSM anteni için uygun anten konnektörü ( SMA) sayesinde çekim seviyesinin düsük oldugunda ( GSM – 3G Mobil Operatör Baz Istasyonuna mesafe ve kullanim yogunlugu itibari ile ) yüksek kazançlı antenler ( yüksek dBi li antenler )
ile sinyal seviyesinin arttırılmasını saglar.

Teltonika RUT230 GPRS 3G M2M Kompakt Modem Router;

Toplu tasima araçlarinda internet erisimi ve paylasimi için uygun ve efektif bir çözümdür.
Araçlarin elektrik tesisatina kolayca baglanabilir (9-30 VDC enerji giris destegi sayesinde )

Teltonika RUT230 3G Kompakt Router;

Çok genis bir uygulama ve kullanim alanlari olmakla birlikte, çiflik, yazlik ev, yat/gemi, her türlü tasima araci vb yerlerde ideal internet hizmeti sagladigi gibi endüstriyel data haberlesmesi/internet uygulamalarinda da kullanilabilir ( Merkez ile makine arasindaki veri haberlesmesi (M2M), Akilli sistemler ( ulasim / sebeke / sehircilik / çevre vb.. ), endüstriyel otomasyon, su kuyusu otomasyonu, hava durum belirleme, Telemetri gibi her türlü uzak erisim )

Teltonika RUT230 3G Ag Geçidi ( standart olarak 1 adet 3G anten ve 1 adet Wi-fi anten ile gelir ) 3G Mobil network agi üzerinden Mobil Genisbant baglantisi saglar. VRRP destegi ile mevcut veya ikinci bir router ile donanim yedekliligi saglar. PPPoE özelligi sayesinde ilave bir modem ile xDSL baglantisini, 3G erisimi ile yedekli çalistirilabilir.

Web filtreleme özelligi ( Beyaz Liste/Kara Liste ) sayesinde Teltonika RUT230 ile; Belirli web sitelerine erisime izin verebilir, belirli web sitelerine erisimi engelleyebilirsiniz.

3G Desteği

Endüstriyel çözümler için mükemmel olan  M2M Router. Büyük veri akışlarının olmadığı durumlarda maliyet avantajı sağlar. Router’ın sahip olduğu 3G modülü ile M2M verilerini aktarabilirsiniz. Aynı zamanda düzenli internet kullanımı ihtiyaçlarınızı karşılayarak yeterli hıza ulaşabilirsiniz.

Kablosuz Network

Teltonika RUT230, fiziksel Ethernet bağlantısı yerine daha konforlu wifi teknolojisini sizlere sunarak mobility imkanı sağlar.

Input ve Output Çıkışları

Teltonika RUT230, uzaktan izleme ve kontrol için dijital giriş /çıkış noktalarına sahiptir.

Harici SIM Kart

RUT230, bulundurduğu harici SIM yuvası, SIM kartı nispeten kolaylıkla takmanıza veya değiştirmenize izin verir. Cihazı yeniden başlatmaya gerek kalmadan ağa hemen bağlanma imkanı sunar.

WAN ve LAN Portu

Teltonika RUT230, sınırlı miktarda harici cihaz ile dar ve kompakt alanlarda kullanılabilen, 1 Lan portuna ve 1 Wan portuna sahip küçük boyutlu bir cihazdır. Böylelikle ana internet bağlantısını, yedek internet sağlayıcısı olarak da kullanılabilir.

RMS Desteği

Yönlendiricinizin filosunu uzaktan yönetin.

Merkezleştirilmiş Teltonik uzaktan yönetim sistemiyle yönlendiricinizin tümüne tek bir platformda hakim olun,kontrol edin ve tam destekli bir şekilde izleyin.Böylelikle gelecekteki uygulamalar için daha iyi kararlar verin. Bu bağlantıya tıklayarak Ücretsiz demo RMS hesabınızı kaydederek deneyin!

Teltonika RUT230 Kurulum Dökümanları

Kolay Kurulum
Backup WAN Yapılandırma
Port Yönlendirme
Firmware Yazılım Güncelleme

EN