Endüstriyel Tip Dış Ortam Yönetilemez Fiber Ethernet Switchler

 

WESTERMO SDW Serisi Endüstriyel Yönetilemez 5 Port Gigabit Fiber Ethernet Switch

SDW-550-T5G : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port Gigabit Ethernet Switch ( 5×10/100/1000-TX )

SDW-541-F1G-T4G : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port Gigabit Fiber Ethernet Switch ( 4×10/100/1000-TX + 1xGbit SFP )

 

WESTERMO SDW Serisi Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch

SDW-550 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Ethernet Switch ( 5×10/100-TX )

SDW-550 E-mark : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Ethernet Switch ( 5×10/100-TX ) ( E-mark Sertifikalı )

SDW-541-MM-ST2 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 4×10/100-TX + 1×100-FX, Multi Mode )

SDW-541-MM-LC2 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 4×10/100-TX + 1×100-FX, Multi Mode )

SDW-541-MM-SC2 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 4×10/100-TX + 1×100-FX, Multi Mode )

SDW-541-SM-SC15 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 4×10/100-TX + 1×100-FX, Single Mode )

SDW-541-SM-LC15 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 4×10/100-TX + 1×100-FX, Single Mode )

SDW-541-SM-LC40 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 4×10/100-TX + 1×100-FX, Single Mode )

SDW-532-MM-SC2 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 3×10/100-TX + 2×100-FX, Multi Mode )

SDW-532-MM-ST2 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 3×10/100-TX + 2×100-FX, Multi Mode )

SDW-532-MM-LC2 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 3×10/100-TX + 2×100-FX, Multi Mode )

SDW-532-MM-SC2-SM-SC15 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 3×10/100-TX + 2×100-FX, Multi Mode + Single Mode )

SDW-532-SM-LC15 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 3×10/100-TX + 2×100-FX, Single Mode )

SDW-532-SM-SC15 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 3×10/100-TX + 2×100-FX, Single Mode )

SDW-532-SM-LC40 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 3×10/100-TX + 2×100-FX, Single Mode )

 

WESTERMO SDI Serisi Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch

SDI-550 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Ethernet Switch ( 5×10/100-TX )

SDI-541-MM-SC2 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 4×10/100-TX + 1×100-FX, Multi Mode )

SDI-541-SM-SC30 : Endüstriyel Yönetilemez 5 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 4×10/100-TX + 1×100-FX, Single Mode )

WESTERMO SDI Serisi Endüstriyel Yönetilemez 8 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch

SDI-880 : Endüstriyel Yönetilemez 8 Port 10/100 Mbit Ethernet Switch ( 8×10/100-TX )

SDI-862-MM-SC2 : Endüstriyel Yönetilemez 8 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 6×10/100-TX + 2×100-FX, Multi Mode )

SDI-862-SM-SC30 : Endüstriyel Yönetilemez 8 Port 10/100 Mbit Fiber Ethernet Switch ( 6×10/100-TX + 2×100-FX, Single Mode )

 

WESTERMO  Viper Serisi ( EN50155 ) Endüstriyel Yönetilemez 10/100 Mbit Ethernet Switch ( 8 Port M12 )

Viper-008 : Endüstriyel Yönetilemez 8 Port 10/100 Mbit Ethernet Switch ( 8×10/100-TX, M12, EN50155 )

Viper-012 : Endüstriyel Yönetilemez 12 Port 10/100 Mbit Ethernet Switch ( 12×10/100-TX, M12, EN50155 )

 

WESTERMO Endüstriyel Yönetilemez PoE Ethernet Switch

PII-2G : Endüstriyel Yönetilemez 2 Port Gigabit PoE Injector ( 2×10/100/1000-TX + 2×10/100/1000-TX IEEE 802.3af/at PoE)

PSI-660G-24V : Endüstriyel Yönetilemez 4 Port PoE ve 2 Port Gbit Booster PoE Switch ( 4×10/100-TX IEEE 802.3af PoE + 2×10/100/1000-TX Uplink )

PSI-1010G-24V : Endüstriyel Yönetilemez 8 Port PoE ve 2 Port Gbit Booster PoE Switch ( 8×10/100-TX IEEE 802.3af PoE + 2×10/100/1000-TX Uplink )