Westermo Endüstriyel Ethernet – Fiber Çeviriciler / Medya Dönüştürücüler

 

Westermo MCW Serisi Endüstriyel Ethernet – Fiber Çeviriciler / Medya Dönüştürüciler

MCW-211-F1G-T1G : Endüstriyel Gigabit Fiber Ethernet Çevirici ( 1×10/100/1000-TX + 1xGbit SFP )

MCW-211-MM-LC2 : Endüstriyel 10/100 Mbit Fiber Ethernet Çevirici ( 1×10/100-TX + 1×100-FX, Multi Mode, LC )

MCW-211-MM-SC2 : Endüstriyel 10/100 Mbit Fiber Ethernet Çevirici ( 1×10/100-TX + 1×100-FX, Multi Mode, SC )

MCW-211-MM-ST2 : Endüstriyel 10/100 Mbit Fiber Ethernet Çevirici ( 1×10/100-TX + 1×100-FX, Multi Mode, ST )

MCW-211-SM-SC15 : Endüstriyel 10/100 Mbit Fiber Ethernet Çevirici ( 1×10/100-TX + 1×100-FX, Single Mode, SC, 15 Km )

MCW-211-SM-LC15 : Endüstriyel 10/100 Mbit Fiber Ethernet Çevirici ( 1×10/100-TX + 1×100-FX, Single Mode, LC, 15 Km )

MCW-211-SM-LC40 : Endüstriyel 10/100 Mbit Fiber Ethernet Çevirici ( 1×10/100-TX + 1×100-FX, Single Mode, LC, 40 Km )

 

Westermo MCI Serisi Endüstriyel Ethernet – Fiber Çeviriciler / Medya Dönüştürüciler

MCI-422-MM-SC2 : Endüstriyel 2 Kanal Fiber – Ethernet Çevirici ( 2×10/100-TX + 2×100-FX, Multi Mode )

MCI-422-SM-SC30 : Endüstriyel 2 Kanal Fiber – Ethernet Çevirici ( 2×10/100-TX + 2×100-FX, Single Mode )